Co robimy?

Poznaj nasz zakres działania

PROJEKT

Posiadamy własny zespół zajmujący się projektowaniem na potrzeby realizacji dla naszych klientów.

PRODUKCJA

Rozbudowany i zróżnicowany park maszynowy pozwala nam na realizację wielu zadań we własnym zakresie. Współpracujący z nami kooperanci zostali dobrani tak, aby spełniać wymagania nasze i naszych Klientów.

MONTAŻ

Nie tylko wykonujemy komponenty wg. przygotowanej lub dostarczonej dokumentacji technicznej. Montujemy i budujemy złożone narzędzia, przyrządy czy stanowiska kontrolne dla naszych Klientów.

Dlaczego my?

Nasze wartości

Jakość

Mając na uwadze dobro klientów oraz wychodząc naprzeciw systematycznie rosnącym wymaganiom zapewniamy wysoką jakość naszych produktów i usług zachowując adekwatny poziom cenowy. Priorytetem jest także pełne zadowolenie Klienta. Sposobem na jego osiągnięcie jest doświadczenie, wiedza i pasja.

Zespół

MECAMEN POLSKA zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną i handlową. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszego zespołu. Tworzymy zgrany wielokulturowy zespół zorientowany na wzajemną pomoc i zadowolenie klientów. Pilotujemy projekty w języku polskim, francuskim, angielskim.

Zaangażowanie

Poszukujemy i tworzymy dla naszych klientów najlepsze rozwiązania dotyczące części mechanicznych oraz narzędzi i urządzeń.

Od pomysłu do realizacji

Trzy proste kroki podczas realizacji projektu

1
STEP ONE

Pomysł

Analiza projektu poprzez przedstawienie możliwości wykonawczych oraz zaproponowanie optymalnych rozwiązań dla finalnej realizacji projektu.

2
STEP TWO

Oferta

Przygotowanie oferty cenowo – terminowej w oparciu o wykonaną analizę podczas kreowania pomysłu.

3
STEP THREE

Realizacja

Po wykonaniu wizualizacji i ostatecznej akceptacji koncepcji, projekt zostaje wdrożony do realizacji i zgodnie z wiedzą oraz doświadczeniem zostanie doprowadzony do końca zgodnie z założeniami.